dermatologia, medycyna estetyczna, alergologia, pediatria, ortopedia

Zespół

Dr Marek Jankowski

DR NAUK MEDYCZNYCH, SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG, EKSPERT MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, MAGISTER BIOTECHNOLOGII

Absolwent Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UMK. Od 2007 r. zawodowo związany z Collegium Medicum UMK, obecnie adiunkt w Katedrze Dermatologii CM UMK, pełni funkcję kierownika Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Farmakologii Skóry. Redaktor angielskojęzycznego czasopisma naukowego Advances in Dermatology and Allergology.

Dr Urszula Adamska

LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI Z DERMATOLOGII I WENEROLOGII, DOKTORANT W KLINICE DERMATOLOGII, CHORÓB PRZENOSZONYCH DROGĄ PŁCIOWĄ I IMMUNODERMATOLOGII CM UMK

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w trakcie ostatniego roku specjalizacji z dermatologii i wenereologii. Doktorantka w w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii CM UMK, przewód doktorski p.t. „Ocena aktywności płytek krwi u pacjentów chorujących na łuszczycę zwyczajną.” Autorka 36 doniesień na konferencjach i 12 artykułów naukowych.

Dr Agnieszka Białecka

LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI Z DERMATOLOGII I WENEROLOGII, DOKTORANT W KLINICE DERMATOLOGII, CHORÓB PRZENOSZONYCH DROGĄ PŁCIOWĄ I IMMUNODERMATOLOGII CM UMK

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, w trakcie ostatniego roku specjalizacji z dermatologii i wenereologii. Doktorantka w w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii CM UMK, przewód doktorski p.t. „Ocena wpływu wybranych parametrów klinicznych i laboratoryjnych na ryzyko rozwoju miażdżycy u pacjentów chorujących na łuszczycę zwyczajną.” Autorka 40 doniesień na konferencjach i  20 artykułów naukowych. Uczestnik licznych kursów w zakresie dermatoskopii. Uczystniczy w badaniach klinicznych nowych leków przeciwłuszczycowych.

Dr Katarzyna Stankiewicz-Sojka

SPECJALISTA ALERGOLOG, SPECJALISTA PEDIATRA

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 r. Od 2008 r pracuje w oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. W 2014 r. uzyskała tytuł specjalisty pediatrii, a w 2017 tytuł specjalisty alergologii.

Dr Klonowska

ABSOLWENTKA WYDZIAŁU LEKARSKIEGO COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZY

Specjalista w zakresie pediatrii, specjalista w zakresie alergologii. Nieustannie podwyższa kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach naukowych, szkoleniach zdobywając liczne certyfikaty. Jest autorem wielu prac poglądowych. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Dr Tomasz Kilian

LEKARZ ORTOPEDA

Ur. 1978 r. w Toruniu. Skończył Akademię Medyczną w Poznaniu w 2003 r. Po stażu podyplomowym został zatrudniony w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Toruniu, gdzie szkolił swoje umiejętności chirurgiczne oraz zyskał delikatne podejście do tkanek miękkich pacjenta.