dermatologia, medycyna estetyczna, alergologia, pediatria, ortopedia

Zespół

 

Dr Marek Jankowski

DR NAUK MEDYCZNYCH, SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG, EKSPERT MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, MAGISTER BIOTECHNOLOGII

Absolwent Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UMK. Od 2007 r. zawodowo związany z Collegium Medicum UMK, nauczyciel akademicki, obecnie adiunkt w Katedrze Dermatologii CM UMK, pełni funkcję kierownika Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Farmakologii Skóry. Członek European Academy of Dermatology and Venereology. Autor licznych publikacji w międzynarodowych czasopismach naukowych Redaktor angielskojęzycznego czasopisma naukowego Advances in Dermatology and Allergology.

 

Dr Joanna Zaremba

SPECJALISTA DERMATOLOG WENEROLOG, SPECJALISTA MEDYCYNY PRACY

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, przez wiele lat kierowała Wojewódzką Poradnią Medycyny Pracy.

Dr Anna Slinko

SPECJALISTA DERMATOLOG WENEROLOG

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, lekarz z 12 letnim doświadczeniem, uczestniczka licznych kursów i szkoleń w zakresie dermatochirurgii.

Dr Katarzyna Stankiewicz-Sojka

SPECJALISTA ALERGOLOG, SPECJALISTA PEDIATRA

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 r. Od 2008 r pracuje w oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. W 2014 r. uzyskała tytuł specjalisty pediatrii, a w 2017 tytuł specjalisty alergologii.

Dr Tomasz Kilian

LEKARZ ORTOPEDA

Ur. 1978 r. w Toruniu. Skończył Akademię Medyczną w Poznaniu w 2003 r. Po stażu podyplomowym został zatrudniony w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Toruniu, gdzie szkolił swoje umiejętności chirurgiczne oraz zyskał delikatne podejście do tkanek miękkich pacjenta.

Dr Bartosz Nadolski

LEKARZ PSYCHIATRA

Ukończył medycynę na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada dwa fakultety. Pracuje jako lekarz w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu.