dermatologia, medycyna estetyczna, alergologia, pediatria, ortopedia

LaserBra

Laser PushUp

Lifting piersi, redukcja rozstepów

Rola skóry pokrywającej gruczoł piersiowy w nadawaniu mu kształtu i utrzymywaniu jego prawidłowej pozycji była przez wiele lat niedoceniana. Obecnie dzięki zaawansowanym urządzeniom laserowym możemy przywrócić skórze jej właściwe napięcie i skorygować przez to pozycję gruczołu sutkowego.

Laser frakcyjny CO2, którym wykonywany jest zabieg Laser PushUp to laser silnie stymulujący procesy naprawcze skóry a zwłaszcza produkcję nowego kolagenu w głębokich warstwach skóry. Dzięki pogrzaniu się skóry w trakcie zabiegu włókna kolagenowe ulegają skróceniu co zwiększa napięcie skóry. Zabieg Laser Push-up jest rozwiązaniem dla pacjentek, które chcą przywrócić młodzieńczy kształt swoim piersiom bez ich wydatnego powiększania implantami.

Zabieg, polegający na naświetlaniu skóry piersi laserem trwa ok. 40 minut, co prowadzi do jej obkurczenia. Idealnie zabieg sprawdza się u pacjentek u których jednocześnie występują rozstępy, które również ulegają redukcji pod wpływem lasera.  Nawet po jednym zabiegu efekty są spektakularne, choć pacjentki z opadaniem sutka w bardziej zaawansowanych stadiach powinny mieć wykonaną serię 3 zabiegów w odstępach minimum 2 miesięcznych.

Zdjęcie poniżej przedstawia pacjentkę przed i po czterech miesiącach od pierwszego zabiegu Laser PushUp.

Uwaga: Laser jest urządzeniem klasy medycznej, u niektórych pacjentów mogą występować przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu. Podczas konsultacji wstępnej lekarz oceni bezpieczeństwo wykonania zabiegu i wyjaśni korzyści lub ewentualne ryzyko wiążące się z zabiegiem

koszt: 1800 zł
seria: 1-2
czas: 30 min
wykonuje lekarz
częstość: 12-24 mies.