dermatologia, medycyna estetyczna, alergologia, pediatria, ortopedia

Powiększanie ust

Powiększanie ust

Wraz z wiekiem usta tracą jędrność a wokół nich mogą pojawić się drobne zmarszczki. Czasem wąskie lub asymetryczne usta już w okresie młodzieńczym są przyczyną dyskomfortu estetycznego. Modelowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg mało inwazyjny, pozwalający cieszyć się jędrnymi, atrakcyjnymi i młodzieńczo wyglądającymi ustami. Zabieg polega na wykonaniu iniekcji a w zależności od rodzaju zastosowanego wypełniacza tkankowego efekt zabiegu utrzymuje się od roku do trzech lat. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób bojących się podejmowania radykalnych kroków – jest zupełnie odwracalny.

Dobrze wykonany zabieg estetyczny to zabieg zrobiony z umiarem. Zabieg, po którym całą twarz wygląda atrakcyjniej, ale ingerencja w okolicy ust nie rzuca się w oczy. Ideał, który przyświeca nam przy zabiegu powiększania ust można podsumować słowami jednej z naszych pacjentek; „Mąż powiedział, że wyglądam dziś jakoś lepiej. Powiedziałam mu, że byłam w gabinecie medycyny estetycznej, kazałam zgadnąć mu jaki zabieg zrobiłam. Nie zgadł.”

Po takim zabiegu twarz wygląda atrakcyjniej, ale nie rzuca się w oczy. W tym przypadku wystarczyło 3/4 ampułkostrzykawki by uzyskać naturalny efekt i skorygować niewielką asymetrię ust.

koszt: 1000 zł
seria: 1
czas: 30 min
wykonuje lekarz
częstość: 12 mies.